معرفی « سید محمد بطحائی» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  از سوی رئیس جمهور صورت گرفت:

  معرفی « سید محمد بطحائی» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس

  رئیس جمهوری، «سید محمد بطحائی» را به عنوان وزیر جدید پیشنهادی آموزش و پرورش، به ‏مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «سید محمد بطحائی» پیش از این معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بودند و برای مدت کوتاهی نیز سرپرست وزارت آموزش و پرورش را عهده دار شد .

  بر اساس این گزارش؛ « سید محمد بطحائی» دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش مدیریت مالی بوده و تا کنون در سمت‌های ؛ سرپرست وزارت آموزش و پرورش در آبان ماه 95، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش(95-93)، مدیرکل دفتر وزارتی(93-92)، معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش (92-78) و ... مشغول به خدمت بوده است.

  شایان ذکر است؛ وی درکمیته ها و کمیسیون‌های مختلف از جمله؛ کمیته برنامه ریزی درسی (سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی)، آموزش ICT کمیته علمی شورای راهبری،کمیسیون های برنامه های درسی، برنامه های توسعه، مقررات و معین شورای عالی آموزش و پرورش، کمیته های پژوهشی شورای عالی و وزارت آموزش و پرورش، شورای برنامه ریزی آموزش در برنامه ششم، ستاد بودجه وزارت آموزش و پرورش،کمیسیون دائمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی،کمیسیون دائمی دانشگاه شهید رجایی، شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی(سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور)،کمیسیون امور اجتماعی دولت (یازدهم)، ستاد تغییر بنیادی نظام آموزش و پرورش و ... عضویت داشته است.

  برنامه «سید محمد بطحائی» وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را از اینجا مشاهده کنید.

  نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت: 14:49
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها