ثبت نام دانش آموزان عادی پایه دهم در دوره تابستانی96

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  سناد

  #ثبت_نام #تجدیدی #دوره_تابستان #پایه_دهم
  📣📣🔔
  به اطلاع مسئولین محترم کلیه مدارس متوسطه دوم نظری و کاردانش میرساند:
  در خصوص ثبت نام دانش آموزان عادی پایه دهم در دوره تابستانی برای درس هایی که طی سال گذشته نمره قبولی کسب نکرده اند و مایل هستند در دوره تابستانی آزمون شهریور ماه را شرکت نمایند،

  پیرو مصوبات دفتر فناوری و برنامه ریزی، همچنین هماهنگی های انجام شده از سوی دفتر با گروه های مربوطه، مسیر انجام امور به این ترتیب خواهد بود:

  1- ثبت نام و انتخاب واحد در سامانه سناد انجام می شود
  2- ورود نمره و سایر مراحل در سیستم دانا ادامه پیدا خواهد کرد.

  بنابر این سیستم دانا به زودی نگارشی میدهد که امکان انتخاب واحد و ثبت نام دوره تابستانی دانش آموزان پایه دهم در آن مسدود خواهد بود و فقط از سامانه سناد دریافت اطلاعات می کند.

  هماهنگی لازم بین سامانه سناد و دانا انجام گردیده تا امکان دریافت درس هایی که دانش آموز در دوره ی تابستان می تواند انتخاب کند از دانا به سناد قابل انتقال باشد تا سامانه سناد، به صورت هوشمند لیست درس های قابل انتخاب را نمایش دهد.

  در سامانه سناد، امکان ثبت نام و انتخاب واحد و تعیین وضعیت حضور دانش آموز ( حضوری، غیر حضوری، مهمان در مدرسه دیگر ) مشخص شده و به دانا برای انجام سایر امور منتقل خواهد شد.

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 18 مرداد 1396 ساعت: 14:49
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123