برنامه سالانه ابتدایی و پیش دبستانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  باسلام و عرض ادب و احترام

  ضمن تشکر از زحمات همکاران محترم ، فرم شاخص­ های تفاهم نامه­ فیمابین منطقه/ناحیه با مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی و همچنین دستورالعمل برنامه تدبیر در جریان سال­تحصیلی 97-1396  به پیوست ارسال می­گردد، مقتضی است با توجه به موارد زیر اقدامات لازم انجام گیرد:

  1. تفاهم­ نامه ­های مذکور، رویکرد کلی طرح­ها و برنامه­ های منطقه / ناحیه را با مدارس در جریان سال­تحصیلی­ 97-1396مشخص می­ نماید.
  2. برنامه سالانه مدارس دارای مدیر مستقل(دولتی و غیردولتی) در چارچوب طرح تدبیر و «مدیر آموزگاران» در چارچوب فرمت ارسالی خواهد بود؛ لذا نسبت به تهیه و تدوین برنامه اقدام لازم بعمل آید. لازم به ذکر است فایل برنامه تدبیر در دوره آموزشی مورخه 15/6/1396 برای نماینده مدیران هر منطقه/ ناحیه تحویل داده شده است.
  3. ارزیابی مدارس بصورت فرآیندی در طول سال و در پایان سال­تحصیلی براساس شاخص های تفاهم نامه منعقده فیمابین معاونت آموزش ابتدایی/آموزشی منطقه و ناحیه بامدارس و مراکز پیش دبستانی صورت خواهد گرفت.
  4. تفاهم­ نامه­ پیش ­دبستانی/ دبستانی هر منطقه/ناحیه با مدارس تابعه برابر فرم­های پیوستی در دو نسخه تکمیل و بعد از امضاء ، یک نسخه در مدرسه و نسخه دیگر در اداره متبوعه جهت بهره برداری نگهداری خواهد شد.

  1. مطالب مرتبط
  2. فرم های شماره 1-2-3 برنامه سالانه مدرسه
  3. واریز هزینه کتب پیش دبستانی
  4. سازمان عملی ابتدایی(تعیین پایه ی تدریس همکاران مقطع ابتدایی)
  5. تفاهم نامه مدارس ابتدایی
  6. تعیین پایه ی تدریس همکاران مقطع ابتدایی
  7. تک ماده در ابتدایی
  8. نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت: 13:18